所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Style | STA-Strap |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 115 |
| Color | Black |
| Product Length | 102 |
| Product Height | 3.8 |
| Packaging | Bulk |
| Product Depth | 4.5 |
| Body Material | Nylon 6.6 |
| Subcategory | Cable Ties |
| Lead Time | 14 Days |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Releasable |
| Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Bundle Diameter | 0.78" (19.81mm) |
| Tensile Strength | 18 lbs (8.2 kg) |
| Width | 0.095" (2.40mm) |
| Length | 0.333' (101.60mm, 4.00") |
| Standard Package | 1,000 |
| Features | Heat Stabilized |
| rohs | 0.78" (19.81mm) |
| Bundle Diameter Max - mm | 20 |
| Clip | Releasable |
| Package Quantity | 1000 |
| Clip Material | Nylon |
| Manufacturer Series | Pan-Ty |
| Tie Material | Nylon, Heat Stabilized |
| Bundle Diameter - nominal | 0.75 in |
| Type | Cable Tie |
| Bundle Diameter Max - in | 0.78 |
| 系列 | STA-STRAP® |
| 材料 | Polyamide (PA), Nylon |
| 电线/电缆扎带类型 | Standard, Releasable |
| 宽度 | 0.095" (2.40mm) |
| 线束直径 | 0.78" (19.81mm) |
| 长度 | 0.333' (101.60mm, 4.00") |
| 拉伸强度 | 18 lbs (8.2 kg) |
咨询QQ
热线电话