所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connectivity | USB 2.0 |
| Connector Type | SMA |
| Dimensions | 125 x 43 x 34mm |
| Height | 34mm |
| Length | 125mm |
| Maximum Frequency | 12.4GHz |
| Maximum Linearity Error | ±1.46dB |
| Maximum Measurement Speed | 50sps |
| Maximum Operating Temperature | +50°C |
| Maximum Power Measurement | +20dBm |
| Minimum Frequency | 10 MHz |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Weight | 83g |
| Width | 43mm |
| Meter type | electric field strength meter |
| Multiplicity | 1 |
| Power supply | from USB port |
| Gross weight | 0.36 kg |
| Frequency | range: 10MHz...12,4GHz |
| Measures dBm | -50...20dBm |
咨询QQ
热线电话