所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Screws & Fasteners |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Bolts |
| Type | Self Sealing |
| Thread Size | 5/16-18 |
| Length | 1 1/4 in |
| Material | Stainless Steel |
| Plating | Passivated |
| Screw Head | Hex |
| Mounting Hole Size | 0.336 in |
| Outside Diameter | 0.58 in |
| Factory Pack Quantity | 25 |
咨询QQ
热线电话