所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Connector A | Male Mini HDMI |
| Connector B | Male Mini HDMI |
| Length | 3m |
| Sheath Colour | Black |
| Connector Type A | :HDMI Mini Plug |
| Connector Type B | :HDMI Mini Plug |
| Cable Length - Imperial | :9.84ft |
| Cable Length - Metric | :3m |
| Jacket Colour | :Black |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Cable Assembly Type | :Audio, Video |
| Cable Length | :3m |
| Weight (kg) | 0.98 |
| Tariff No. | 85369010 |
咨询QQ
热线电话