所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Collector (Ic) (Max) | 3A |
| Transistor Type | 4 NPN (Quad) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 500mV @ 5mA, 1A |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 10µA (ICBO) |
| Standard Package | 50 |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 35V |
| Supplier Device Package | 10-SIP |
| Packaging | Bulk |
| Power - Max | 4W |
| Package / Case | 10-SIP |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 500 @ 500mA, 4V |
| Other Names | STA413A DK |
| rohs | Lead free by exemption / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话