所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Capacitance Value | 4.7 uF |
| Voltage | 3 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Product Length | 3.18(Max) mm |
| Product Height | 1.78(Max) mm |
| Product Depth | 1.02(Max) mm |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话