所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case Style | Metal |
| Capacitance Value | 150 uF |
| Voltage | 15 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Equivalent Series Resistance | 0.6 Ohm |
| Product Length | 19.96 mm |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Construction | Axial |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | MIL-PRF-39003/06 |
| Product Diameter | 8.92 mm |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话