所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 7260-38,E |
| Capacitance Value | 220 uF |
| Voltage | 16 Vdc |
| Tolerance | 10 % |
| Case Code | E |
| Case Style | Molded |
| Equivalent Series Resistance | 0.15 Ohm |
| Product Length | 7.3 mm |
| Product Height | 3.6 mm |
| Product Depth | 6 mm |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Construction | Flat |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Cut Tape |
咨询QQ
热线电话