所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 7343-31,D |
| Capacitance Value | 150 uF |
| Voltage | 10 Vdc |
| Tolerance | 20 % |
| Case Code | D |
| Case Style | Molded |
| Equivalent Series Resistance | 0.025 Ohm |
| Product Length | 7.3 mm |
| Product Height | 2.8 mm |
| Product Depth | 4.3 mm |
| Maximum Operating Temperature | 125 °C |
| Construction | Flat |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Operating Temperature | -55 to 125 °C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Polarity | Polar |
| Product Length | 7.3 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 125 |
| Leakage Current | 150 |
| Equivalent Series Resistance Type | Low |
| Product Depth | 4.3 |
| Mounting | Surface Mount |
| Product Height | 2.8 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Dissipation Factor | 8 |
| Equivalent Series Resistance | 0.025 |
咨询QQ
热线电话