所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Transmitting | 8.5mA |
| Power - Output | 5.5dBm |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Data Rate - Maximum | 32 kBaud |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | General Purpose Data Transmission Systems |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 4 V |
| Standard Package | 5,000 |
| Modulation or Protocol | ASK, FSK |
| Frequency | 868MHz ~ 928MHz |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
咨询QQ
热线电话