所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Transmitting | 9mA |
| Power - Output | 8dBm |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| Data Rate - Maximum | 32 kBaud |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Applications | TPM (Tire Pressure Monitor) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 4 V |
| Standard Package | 5,000 |
| Modulation or Protocol | ASK, FSK |
| Frequency | 310MHz ~ 350MHz |
| Package/Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Other Names | T5753C-6AQJ-66CT |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 2 V to 4 V |
| Type | UHF ASK/FSK Transmitter |
| Package / Case | TSSOP-8L |
| Operating Frequency | 928 MHz |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Supply Current | 8.5 mA |
| 调制或协议 | ASK, FSK |
| 应用 | TPM (Tire Pressure Monitor) |
| 操作温度 | -40°C ~ 125°C |
| 电压 - 电源 | 2 V ~ 4 V |
| 频率 | 310MHz ~ 350MHz |
| 天线连接器 | PCB, Surface Mount |
| 数据速率 - 最大值 | 32 kBaud |
| 功率 - 输出 | 8dBm |
| 数据接口 | PCB, Surface Mount |
| 电流 - 传输 | 9mA |
咨询QQ
热线电话