所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Fuse Block |
| Family | T600 |
| Mounting | Chassis Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | Fuse Holders |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Fuse Blocks |
| Current Rating | 30 A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Number of Poles | 3 |
| Series | T600 |
| Mounting Style | Screw |
| Color | Black |
| Illumination | No |
| Part # Aliases | T60030-3SR |
| Product Depth | 81.03 |
| Product Length | 95.25 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 36.58 |
| Voltage | 600V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Fuseholder Type | Block |
| Fuse Size | 0.56" Dia x 1.5" L (14.3mm x 38.1mm) |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Fuse Type | Cartridge |
| For Use With/Related Products | Class T |
| Number of Circuits | 3 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 8.576001 oz |
| Product Length (mm) | 95.25 mm |
| Product Depth (mm) | 81.03 mm |
| Product Height (mm) | 36.58 mm |
咨询QQ
热线电话