所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Range | :IMO - TA11 Series |
| Timer Functions | :Multifunction |
| Time Min | :0.05s |
| Time Max | :60h |
| No. of Timing Ranges | :16 |
| Timer Output | :2 Changeover Relays |
| Supply Voltage Max | :240VAC |
| Current Rating Nom | :5A |
| Connection / Termination | :Screw Terminals |
| Panel Cutout Height | :45mm |
| Panel Cutout Width | :45mm |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Adjustment Type | :Knob |
| Coil Voltage VAC Nom | :230V |
| Contact Configuration | :DPDT |
| Contact Current AC Max | :5A |
| Contact Voltage AC Max | :250V |
| Delay Time Range | :0.05s to 60h |
| External Depth | :67.3mm |
| External Length / Height | :48mm |
| External Width | :48mm |
| Mounting Type | :Plug-In |
| No. of Pins | :11 |
| No. of Poles | :2 |
| Nom Input Voltage | :230V |
| Operating Time Range | :0.05Sec to 60Hrs |
| Relay Mounting | :Quick Connect |
| Series | :TA11 |
| Timing Adjustment | :- |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 85365080 |
咨询QQ
热线电话