所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 3528-21,B |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Tantalum Capacitors - Solid SMD |
| RoHS | No |
| Capacitance | 2.2 uF |
| Voltage Rating | 25 V |
| ESR | 4.5 Ohms |
| Tolerance | 10 % |
| Case Code - in | 1210 |
| Case Code - mm | 3528 |
| Height | 2.1 mm |
| Mfr Case Code | B Case |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Series | TAJ |
| Product | Tantalum Solid Standard Grade - Other Various |
| Packaging | Reel |
| Capacitance - nF | 2200 nF |
| Dimensions | 2.8 mm W x 3.5 mm L |
| Dissipation Factor DF | 6 |
| Leakage Current | 0.6 uA |
| Package / Case | 1210 (3528 metric) |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Part # Aliases | TAJB225K025H |
| Case Length | 3.5 mm |
| Case Width | 2.8 mm |
咨询QQ
热线电话