所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package/Case | 6032-28,C |
| Standard Package | Tape & Reel |
| Product Category | Tantalum Capacitors - Solid SMD |
| RoHS | No |
| Capacitance | 22 uF |
| Voltage Rating | 25 V |
| ESR | 1.4 Ohms |
| Tolerance | 10 % |
| Case Code - in | 2412 |
| Case Code - mm | 6032 |
| Height | 2.8 mm |
| Mfr Case Code | C Case |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Series | TAJ |
| Product | Tantalum Solid Standard Grade - Other Various |
| Packaging | Reel |
| Dimensions | 3.2 mm W x 6 mm L |
| Dissipation Factor DF | 6 |
| Leakage Current | 5.5 uA |
| Package / Case | 2412 (6032 metric) |
| Factory Pack Quantity | 500 |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Part # Aliases | TAJC226K025H |
| Case Length | 6 mm |
| Case Width | 3.2 mm |
咨询QQ
热线电话