所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Unit Pack | 2500 |
| MOQ | 2500 |
| Product | Tantalum Solid Standard Grade - Other Various |
| Product Category | Tantalum Capacitors - Solid SMD |
| ESR | 0.6 Ohms |
| Voltage Rating | 16 V |
| Series | TAJ |
| Case Code - mm | 7343 |
| Operating Temperature Range | - 55 C to + 125 C |
| Height | 3.1 mm |
| Packaging | Reel |
| Capacitance | 100 uF |
| Case Length | 7.3 mm |
| Case Code - in | 2917 |
| Leakage Current | 16 uA |
| Package / Case | 2917 (7343 metric) |
| Case Width | 4.3 mm |
| Dissipation Factor DF | 6 |
| Tolerance | 20 % |
| Part # Aliases | TAJD107M016S |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Mfr Case Code | D Case |
咨询QQ
热线电话