所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Operating Temp Range | -55C to 125C |
| Rad Hardened | No |
| Failure Rate | Not Required |
| Case Code | D |
| Construction | SMT Chip |
| Voltage | 20VDC |
| Capacitance | 33000000 pF |
| Tolerance (+ or -) | 10% |
| DCL | 6.6 uA |
| DF | 6% |
| ESR | 0.9 ohm |
| Lead Spacing (nom) | Not Required mm |
| Wire Form | Not Required |
| Mounting Style | Surface Mount |
| Packaging | Tape and Reel |
| Seal | Not Required |
| Polarity | Polar |
| Length W/Weld | Not Required mm |
| Insulation | Not Required |
| Package / Case | 7343-31 |
| Product Length (mm) | 7.3 mm |
| Product Depth (mm) | 4.3 mm |
| Product Height (mm) | 2.9 mm |
| Case Style | Molded |
| Seated Plane Height | Not Required mm |
| Product Diameter (mm) | Not Required mm |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话