所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Function | Tri-State (Output Enable) |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Height | 0.030" (0.75mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 25mA |
| Frequency | 38.4MHz |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Standard Package | 3,000 |
| Output | CMOS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Package/Case | 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) |
咨询QQ
热线电话