所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 44MQFP |
| Resolution | 3 1/2 Digit |
| Number of Analog Inputs | 1 |
| Architecture | Dual Slope |
| Digital Interface Type | LCD |
| Input Type | Voltage |
| Polarity of Input Voltage | Unipolar |
| Standard Package | Trays |
| Matchcode | TC7126CKW |
| Unit Pack | 96 |
| Standard Leadtime | 14 weeks |
| Channels | 1 |
| ENOB | 11.2bits |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Automotive | NO |
| Packaging | TUBE |
| Pwr consumption | 2mW |
| Mounting | SMD |
| Interface | SPI |
| DNL | 1+-LSB |
| Top(max) | 85°C |
| SINAD | 72dB |
| Vdcc(min) | 2.7V |
| Vdcc(max) | 5.5V |
| THD | -82dB |
| Sample rate | 100ksps |
| MOQ | 192 |
| INL | 0+-LSB |
| SNR | 71dB |
| SFDR | 81dB |
| Display Type | LCD |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Digits or Characters | A/D 3.5 Digits |
| Supplier Device Package | 44-MQFP (10x10) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 55µA |
| Voltage - Supply | 9V |
| Package / Case | 44-QFP |
| Configuration | 7 Segment |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Supply Voltage | 15 V |
| Product Category | LCD Drivers |
| Maximum Power Dissipation | 1000 mW |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Minimum Operating Temperature | 0 C |
| Factory Pack Quantity | 96 |
| Maximum Operating Temperature | + 70 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话