Kyocera Industrial Ceramics Corporation
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Contrast ratio | 1000:1 |
| Touchscreen | No |
| Service life, backlight | 50000 |
| Brightness | 1000 |
| Active area W x H | 70.56 x 52.92 mm |
| Viewing angle | 12 o'clock |
| Operating temperature | -20...+70 °C |
| Backlight type | LED |
| Interface | parallel |
| Dimensions module W x H x D | 76.9 x 63.9 x 4.9 mm |
| No of colours | 16700000 |
| Resolution | 320 x 240 Pixel |
| Size | 3.5" |
咨询QQ
热线电话