Kyocera Industrial Ceramics Corporation
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Viewing Area | 153.70mm L x 115.80mm W |
| Diagonal Screen Size | 7.5" (190.50mm) |
| Display Mode | Transmissive |
| Dot Pitch | 0.08mm x 0.24mm |
| Backlight | LED |
| Standard Package | 20 |
| Interface | Parallel, 18-Bit (RGB) |
| Dot Pixels | 640 x 480 (VGA) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话