所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Number of Positions | 8 |
| Mounting | Surface Mount |
| Pole Throw Configuration | SPST |
| Switch Configuration | OFF ON |
| Actuator Style | Flush Piano |
| Terminal Type | Gull Wing |
| Maximum Current Rating | 0.025@24VDC A |
| Maximum DC Voltage Rating | 24 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Maximum Current Rating | 0.025@24VDC |
| Maximum DC Voltage Rating | 24 |
| Terminal Pitch | 1.27 |
| EU RoHS | Compliant |
| Contact Plating | Gold/Nickel |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Mechanical Life | 1000 |
| Electrical Life | 1000 |
| Product Length | 11.29 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Body Orientation | Straight |
| Product Depth | 8.12 |
| Product Height | 4.46 |
| Packaging | Tube |
| Seal | Tape(Polyimide)/Molded-In |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Unit Pack | 40 |
| MOQ | 400 |
| Washable | Yes |
| Actuator Type | Piano |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Circuit | SPST |
| Contact Rating @ Voltage | 0.025A @ 24VDC |
| Orientation | Side Actuated |
| Actuator Level | Flush |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 40 |
| Product Category | DIP Switches / SIP Switches |
| Terminal Pitch | 1.27 mm |
| Contact Rating | 100 mA |
| Operating Temperature Range | - 20 C to + 85 C |
| Series | TDP |
| Contact Form | SPST |
| Termination Style | SMD/SMT |
| Actuator | Flush |
| Current Rating | 100 mA |
| Switch Type | DIP |
| RoHS | RoHS Compliant |
| 系列 | TDP |
| 位置数 | 8 |
| 致动器水平 | Flush |
| 电路 | SPST |
| 不同电压时的触头额定电流 | 0.025A @ 24VDC |
| 致动器类型 | Piano |
咨询QQ
热线电话