所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Case | DIP16 |
| Output current | 1A |
| Mounting | THT |
| Integrated circuit type | driver |
| Gross weight | 1.44 g |
| Output voltage | 40V |
| Number of channels | 2 |
| Supply voltage | 10...50V DC |
| Multiplicity | 1 |
| Kind of integrated circuit | stepper motor controller |
| Collective package [pcs] | 10 |
| spg | 10 |
咨询QQ
热线电话