所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Packaging | * |
| Differential Travel | * |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating | 10A (AC) |
| Operating Force, Torque | 200gf |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Voltage Rating - AC | 125V |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Electrical Life | * |
| Operating Position | * |
| Overtravel | * |
| Operating Temperature | * |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Standard Package | 500 |
| Ingress Protection | * |
| Pretravel | * |
| Release Force | * |
| Mechanical Life | * |
| Circuit | SPDT |
| Features | * |
咨询QQ
热线电话