所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Current - Output / Channel | 95mA |
| Amplifier Type | Programmable Gain |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 100MHz |
| Supplier Device Package | 20-HTSSOP |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Current - Supply | 7mA |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 9 V ~ 32 V, ±4.5 V ~ 16 V |
| Standard Package | 2,000 |
| Slew Rate | 85 V/µs |
| Current - Input Bias | 2.5µA |
| Voltage - Input Offset | 1mV |
| Number of Circuits | 1 |
| Gain Bandwidth Product | 70MHz |
| Package/Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
咨询QQ
热线电话