所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 32-9D1B |
| Configuration | Single |
| Maximum Drain Source Voltage | 15 V |
| Maximum Continuous Drain Current | 5700 mA |
| Maximum Gate Source Voltage | -5 V |
| Operating Temperature | -65 to 175 °C |
| Mounting | Screw |
| Standard Package | Trays |
咨询QQ
热线电话