所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Voltage - Forward (Vf) Typ | 3.3V (2.9 V ~ 3.9 V) |
| Current - Max | 500mA |
| Voltage - Forward @ Max Current | 3.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Flux @ 25°C, Current - Test | 100 lm (67 lm ~ 113 lm) |
| Lumens @ Current - Max | 110 lm |
| Thermal Resistance of Package | 8°C/W |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 87 lm/W |
| Standard Package | 500 |
| Current - Test | 350mA |
| CCT (K) | 5000K (4500K ~ 5650K) |
| Other Names | TL12W03-NT30TR |
| Package/Case | 2-SMD, No Lead |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话