所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Chemistry | Lithium |
| Battery Type | Primary |
| Non-Rechargeable/Rechargeable | Non-Rechargeable |
| Voltage | 3.6 V |
| Capacity | 2.1 Ah |
| Number of Cells | 1 |
| Minimum Operating Temperature | -55 °C |
| Maximum Operating Temperature | 85 °C |
| Standard Package | Bulk |
咨询QQ
热线电话