所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2SSO |
| Magnetic Type | Monolithic |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Matchcode | TLE4942-1C |
| Vcc(min) | 4.5V |
| Unit Pack | 1500 |
| Standard Leadtime | 10 weeks |
| MOQ | 1500 |
| Vcc(max) | 24V |
| Top(max) | 150°C |
| Icc | 10mA |
| Top(min) | -40°C |
| Automotive | AEC-Q(100) |
| Configuration | 2-Wire |
| Type | DIFFERENT |
| Hall elements | 2 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Features | High Sensitivity |
| Supplier Device Package | P-SSO-2-2 |
| Output Type | PWM (Current) |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Current - Supply | 8.4mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 20 V |
| Sensing Range | 40% ~ 60% |
| Package/Case | 2-SIP, SSO-2-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SSO |
| Part # Aliases | SP000710676 TLE49421CBAMA1 |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话