所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 2SSO |
| Magnetic Type | Monolithic |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18 V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Features | High Sensitivity |
| Supplier Device Package | P-SSO-2-2 |
| Output Type | PWM (Current) |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Current - Supply | 8.4mA |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 20 V |
| Sensing Range | 40% ~ 60% |
| Type | Special Purpose |
| Other Names | SP000220995 |
| Package/Case | 2-SIP, SSO-2-2 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话