所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 3SSO |
| Magnetic Type | Bipolar |
| Operating Temperature | -40 to 150 °C |
| Maximum Processing Temperature | 260 °C |
| Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18 V |
| Mounting | Through Hole |
| Output Current | 100 mA |
| Standard Package | Ammo Pack |
| Matchcode | TLE4945-2L |
| Vcc(min) | 3.8V |
| Unit Pack | 2000 |
| Standard Leadtime | 14 weeks |
| MOQ | 2000 |
| Boff(min) | -6mT |
| Top(max) | 150°C |
| Vcc(max) | 24V |
| Icc | 5mA |
| Top(min) | -40°C |
| Boff(max) | 3mT |
| Bon(min) | -3mT |
| Automotive | AEC-Q(100) |
| Bon(max) | 6mT |
| Configuration | 3-Wire |
| Type | BIPOLAR |
| Hall elements | 1 |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Supplier Device Package | P-SSO-3-2 |
| Output Type | Digital, Open Collector |
| Packaging | Tape & Box (TB) |
| Current - Supply | 8mA |
| Voltage - Supply | 3.8 V ~ 24 V |
| Sensing Range | 6mT Trip, -6mT Release |
| Current - Output (Max) | 100mA |
| Package/Case | 3-SIP, SSO-3-02 |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Mounting Style | Through Hole |
| Product Category | Board Mount Hall Effect / Magnetic Sensors |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Package / Case | SSO |
| Part # Aliases | SP000013154 TLE49452LHALA1 |
| Maximum Output Current | 100 mA |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话