所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Typical Operating Supply Voltage | 5|9|12|15|18 |
| Supplier Package | SSO |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Typical Magnetic Sensor Hysteresis | 100(Max) |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Package Height | 3.29 |
| Mounting | Through Hole |
| Minimum Magnetic Sensor Release Point | -100 |
| Maximum Output Current | 100 |
| Packaging | Tape and Reel |
| Maximum Magnetic Sensor Operating Point | 100 |
| Package Width | 1.52 |
| PCB | 3 |
| Package Length | 4.16 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 24 |
| Magnetic Type | Bipolar |
| Minimum Operating Supply Voltage | 3.8 |
| Pin Count | 3 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Operating Temp Range | -40C to 150C |
| Package Type | SSO |
| Operating Temperature Classification | Automotive |
| Mag Sensor Operate Point (G) | 100 Gs |
| Output Current | 100 mA |
| Mag Sensor Release Point (G) | -100 Gs |
| Mag Sensor Hysteresis(G) | 100 Gs |
| Rad Hardened | No |
| Operating Supply Voltage (Typ) | 5/9/12/15/18 V |
| Operating Supply Voltage (Min) | 3.8 V |
| Operating Supply Voltage (Max) | 24 V |
咨询QQ
热线电话