所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Protocol | CAN |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 2,500 |
| Duplex | Full |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | PG-DSO-8 |
| Receiver Hysteresis | 150mV |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 160°C |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Data Rate | 1MBd |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Type | Transceiver |
| rohs | Contains lead / RoHS non-compliant |
咨询QQ
热线电话