所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Network Controller & Processor ICs |
| RoHS | No |
| Product | Controller Area Network (CAN) |
| Number of Transceivers | 1 |
| Data Rate | 1 MBd |
| Supply Current (Max) | 10 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | DSO |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Life | Obsolete |
| Typical Operating Supply Voltage | 5 |
| EU RoHS | Not Compliant |
| Maximum Operating Temperature | 150 |
| Maximum Data Rate | 1MBd |
| Standard Package Name | SOIC |
| Package Height | 1.45 |
| Mounting | Surface Mount |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 |
| Package Width | 4 |
| Power Down Mode | Standby |
| Supplier Package | DSO |
| Package Length | 5 |
| PCB | 8 |
| Standard Supported | ISO/DIS 11898 |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 |
| Pin Count | 8 |
| Maximum Supply Current | 70 |
咨询QQ
热线电话