所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Network Controller & Processor ICs |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Controller Area Network (CAN) |
| Number of Transceivers | 1 |
| Data Rate | 1 MBd |
| Supply Current (Max) | 70 mA |
| Maximum Operating Temperature | + 150 C |
| Mounting Style | SMD/SMT |
| Package / Case | DSO |
| Packaging | Reel |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Factory Pack Quantity | 2500 |
| Supply Voltage - Max | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min | 4.5 V |
| Part # Aliases | SP000382100 TLE6250GV33XT TLE6250GV33XUMA1 |
| Matchcode | TLE6250G V33 |
| Vcc(min) | 4.5V |
| Number of Tx | 1 |
| Package | SO8 |
| Unit Pack | 2500 |
| Standard Leadtime | 22 weeks |
| MOQ | 2500 |
| Vcc(max) | 5.5V |
| Top(max) | 150°C |
| Leadfree Defin. | RoHS-conform |
| Top(min) | -40°C |
| Number of Rx | 1 |
| Mounting | SMD |
| Footprint | 29.4mm² |
| Automotive | AEC-Q(100) |
| Type | CAN |
| Protocol | CAN |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Standard Package | 2,500 |
| Duplex | Half |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Supplier Device Package | PG-DSO-8 |
| Receiver Hysteresis | 150mV |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Dimensions | 5 x 4 x 1.45mm |
| Height | 1.45mm |
| Length | 5mm |
| Maximum Data Rate | 1MBd |
| Maximum Operating Supply Voltage | 5.5 V |
| Minimum Operating Supply Voltage | 4.5 V |
| Package Type | PG-DSO |
| Pin Count | 8 |
| Power Down Mode | Standby |
| Width | 4mm |
| Series | TLE6250 |
| Supply Current - Max | 70 mA |
咨询QQ
热线电话