所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Mounting | Surface Mount |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | SOP |
| Pin Count | 4 |
| Input Type | DC |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Input Voltage (Max) | 1.3 V |
| Output Voltage (Max) | 350 V |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Input Current (Max) | 50 mA |
| Output Current | 110 mA |
| Output Device | MOSFET |
| Rad Hardened | No |
| Input Voltage | 1.3 V |
| Input Current | 50 mA |
| Isolation Voltage | 1500 V |
| DELETED | Compliant |
咨询QQ
热线电话