所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Vr - Reverse Voltage | 6 V |
| Isolation Voltage | 3750 Vrms |
| If - Forward Current | 7.5 mA |
| Series | TLP172 |
| Brand | Toshiba |
| Output Type | Photo MOSFET |
| Packaging | Reel |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Minimum Operating Temperature | - 20 C |
| Pd - Power Dissipation | 50 mW |
| Maximum Operating Temperature | + 100 C |
| Vf - Forward Voltage | 1.27 V |
| RoHS | RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话