所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4SOP |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Maximum Output Current | 0.12 A |
| Maximum Output Voltage | 400 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.3 V |
| I/O Isolation Voltage | 1500(RMS) V |
| Mounting | Surface Mount |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | MOSFET Output Optocouplers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Number of Channels per Chip | 1 Channel |
| Isolation Voltage | 1500 Vrms |
| Packaging | Tube |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Supplier Package | SOP |
| Standard Package Name | SOIC |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 1500(RMS) |
| Maximum Input Current | 50 |
| Maximum Output Current | 0.12 |
| Maximum Output Voltage | 400 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Input Voltage | 1.3 |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | Gull-wing |
| Unit Pack | 100 |
| MOQ | 600 |
| Series | TLP174GA |
| Brand | Toshiba |
| Output Type | Photo MOSFET |
| Number of Channels | 1 Channel |
咨询QQ
热线电话