所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 8PDIP |
| Circuit Arrangement | 2 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Maximum Output Current | 0.12 A |
| Maximum Output Voltage | 350 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.3 V |
| I/O Isolation Voltage | 2500(RMS) V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Rail / Tube |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | MOSFET Output Optocouplers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Packaging | Bulk |
| Factory Pack Quantity | 50 |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 2500(RMS) |
| Maximum Input Current | 50 |
| Maximum Output Current | 0.12 |
| Maximum Output Voltage | 350 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Input Voltage | 1.3 |
| Pin Count | 8 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Unit Pack | 50 |
| MOQ | 300 |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 120mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 350 V |
| Termination Style | PC Pin |
| Supplier Device Package | 8-DIP |
| Output Type | AC, DC |
| On-State Resistance | 35 Ohm |
| Circuit | DPST (2 Form A) |
| Voltage - Input | 1.15VDC |
| Package/Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 电压 - 负载 | 0 ~ 350 V |
| 导通电阻 | 35 Ohm |
| 系列 | TLP227G-2 |
| 继电器类型 | Relay |
| 电路 | DPST (2 Form A) |
| 电压 - 输入 | 1.15VDC |
| 封装/外壳 | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| 输出类型 | AC, DC |
| 负载电流 | 120mA |
| Brand | Toshiba |
| Channels | 2 |
| minopertemp | -55 °C |
| V(DRM) | 350 V |
| Forward voltty | 1.15 V |
| Turn-on time | 0.3 ms |
| Normclose(B) | N |
| Isovoltage | 2500 Vrms |
| Package1 | DIP-8 |
| Turn-off time | 0.1 ms |
| VDE | N Y/N |
| maxopertemp | 125 °C |
| Automotive | NO |
| It(rms) | 0.03 A |
| Normopen(A) | 1-Form A |
| Leadfree Defin | 4 |
咨询QQ
热线电话