所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 4PDIP |
| Circuit Arrangement | 1 Form A |
| Input Type | DC |
| Output Device | MOSFET |
| Maximum Output Current | 0.12 A |
| Maximum Output Voltage | 350 V |
| Maximum Input Current | 50 mA |
| Maximum Input Voltage | 1.3 V |
| I/O Isolation Voltage | 2500(RMS) V |
| Mounting | Through Hole |
| Standard Package | Bulk |
| Product Category | MOSFET Output Optocouplers |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Maximum Operating Temperature | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Supplier Package | PDIP |
| Standard Package Name | PDIP |
| EU RoHS | Compliant |
| I/O Isolation Voltage | 2500(RMS) |
| Maximum Input Current | 50 |
| Maximum Output Current | 0.12 |
| Maximum Output Voltage | 350 |
| Maximum Operating Temperature | 85 |
| Minimum Operating Temperature | -40 |
| Maximum Input Voltage | 1.3 |
| Pin Count | 4 |
| Lead Shape | Through Hole |
| Relay Type | Relay |
| Mounting Type | Through Hole |
| Load Current | 120mA |
| Voltage - Load | 0 ~ 350 V |
| Termination Style | PC Pin |
| Supplier Device Package | 4-DIP |
| Output Type | AC, DC |
| Packaging | Tube |
| On-State Resistance | 35 Ohm |
| Circuit | SPST-NO (1 Form A) |
| Voltage - Input | 1.15VDC |
| Other Names | TLP227GNF |
| Package/Case | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Operating Temp Range | -40C to 85C |
| Package Type | PDIP |
| Operating Temperature Classification | Industrial |
| Input Voltage | 1.3 V |
| Output Voltage (Max) | 350 V |
| Input Current | 50 mA |
| Isolation Voltage | 2500 V |
| Output Current | 120 mA |
| Rad Hardened | No |
| 电压 - 负载 | 0 ~ 350 V |
| 导通电阻 | 35 Ohm |
| 系列 | TLP227G |
| 继电器类型 | Relay |
| 电路 | SPST-NO (1 Form A) |
| 电压 - 输入 | 1.15VDC |
| 封装/外壳 | 4-DIP (0.300", 7.62mm) |
| 输出类型 | AC, DC |
| 负载电流 | 120mA |
| If - Forward Current | 7.5 mA |
| Vr - Reverse Voltage | 5 V |
| Vf - Forward Voltage | 1.3 V |
| Brand | Toshiba |
| Height | 3.65 mm |
| Length | 4.58 mm |
| Number of Channels | 1 Channel |
| Package / Case | DIP-4 |
咨询QQ
热线电话