所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Type | Screw Mount |
| Color | Translucent Brown |
| Material | Polyether Ether Ketone (PEEK) |
| Length | 16.2 mm |
| Width | 10.8 mm |
| Features | Hole diameter 0.184 in |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Unit Weight | 3.200000 oz |
| Mounting Hole Dia | :4.7mm |
| Mount Fixing Type | :Screw |
| Mount Material | :PEEK (Polyetheretherketone) |
| Mount Colour | :Brown |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| Body Material | :PEEK (Polyether Ether Ketone) |
| Colour | :Translucent Brown |
| External Length / Height | :10.8mm |
| External Width | :16.2mm |
| Fixing Hole Diameter | :4.7mm |
| For Use With | :M, S ties |
| Height | :7.1mm |
| Mounting Type | :Screw |
| Weight (kg) | 0.1 |
| Tariff No. | 39269097 |
| Series | * |
| Other Names | 07498329163 |
| Standard Package | 100 |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话