所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Tie Mount |
| Standard Package | Bag |
| Product Category | Cable Ties |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Product | Cable Tie Mounts |
| Color | Aqua |
| Material | Tefzel Ethylene Tetrafluoroethylene |
| Length | 16 mm |
| Width | 10.8 mm |
| Features | Unique cradle design provides maximum stability for cable bundle |
| Packaging | Bag |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Product Length | 16 |
| EU RoHS | Compliant |
| Product Height | 7 |
| Product Depth | 10.8 |
| Body Material | Tefzel |
| Unit Weight | 2.880000 oz |
| Mounting Hole Dia | :4.4mm |
| Mount Fixing Type | :Screw |
| Mount Material | :ETFE (Ethylene Tetrafluoroethylene) |
| Mount Colour | :Aqua |
| SVHC | :No SVHC (20-Jun-2013) |
| Accessory Type | :Cable Tie Mount |
| Colour | :Aqua |
| External Length / Height | :16mm |
| External Width | :10.8mm |
| Fixing Hole Diameter | :4.4mm |
| For Use With | :M, I, S ties |
| Height | :7mm |
| Mounting Type | :Screw |
| Weight (kg) | 0.08 |
| Tariff No. | 39269097 |
| Series | * |
| Other Names | 07498381366 |
| rohs | Vendor undefined / Vendor undefined |
咨询QQ
热线电话