所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Depth | 75mm |
| For Use With | Modicon LMC058, Modicon M258 |
| Input Type | Analogue |
| Length | 99mm |
| Manufacturer Series | TM5 |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | 0°C |
| Number of Inputs | 2 |
| Output Current | 50 mA |
| Voltage Category | 24 V dc |
| Width | 12.5mm |
| 输入类型 | 模拟 |
| 制造商系列 | TM5 |
| 输入数目 | 2 |
| 最高工作温度 | +60°C |
| 最低工作温度 | 0°C |
| 输出电流 | 50 mA |
| 使用于 | Modicon LMC058,Modicon M258 |
| 宽度 | 12.5mm |
| 尺寸 | 99 x 12.5 x 75 mm |
| 深度 | 75mm |
| 长度 | 99mm |
| 电压类别 | 24 V 直流 |
咨询QQ
热线电话