Trinamic Motion Control GmbH
所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Other Names | 1460-1010 |
| Standard Package | 1 |
| Voltage - Load | 10 V ~ 30 V |
| Termination Style | Pin Header |
| Size / Dimension | 3.35" L x 2.17" W (85.00mm x 55.00mm) |
| Current - Output | 1A / 2.8A |
| Voltage - Supply | 10 V ~ 30 V |
| Interface | RS-485, USB |
| Number of Motors | 1 |
| Type | Stepper, Bipolar |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 系列 | * |
| Dimensions L x W x H | 85 x 55 mm |
| Spindles | 1 |
| Phase current | 2.8 ARMS |
| Dimensions L x W | 85 x 55 mm |
| Operating voltage | 10...30 VDC |
咨询QQ
热线电话