所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Series | * |
| Other Names | 1460-1035 |
| Standard Package | 1 |
| Voltage - Load | 9 V ~ 28 V |
| Termination Style | Pin Header |
| Size / Dimension | 3.94" L x 5.12" W (100.00mm x 130.00mm) |
| Current - Output | 1.1A |
| Voltage - Supply | 9 V ~ 28 V |
| Interface | CAN, RS-485, USB |
| Number of Motors | 6 |
| Type | Stepper, Bipolar |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| 系列 | * |
| Dimensions L x W x H | 100 x 130 mm |
| Microstep resolution | Up to 256 x |
| Max phase current | 1.1 A |
| Spindles | 6 |
| Dimensions L x W | 100 x 130 mm |
| Operating voltage | 9...28 VDC |
咨询QQ
热线电话