所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 100LQFP |
| Family Name | TLCS-900H |
| Program Memory Type | ROMLess |
| Maximum Speed | 25 MHz |
| Data Bus Width | 16 Bit |
| RAM Size | 2 KB |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Temperature | -20 to 70 °C |
| Maximum Power Dissipation | 600 mW |
| Interface Type | SIO/UART |
| On-Chip ADC | 8-chx10-bit |
| On-Chip DAC | 2-chx8-bit |
| Number of Programmable I/Os | 55 |
| Number of Timers | 10 |
| Watchdog | 1 |
| Standard Package | Trays |
咨询QQ
热线电话