所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Package | 100LQFP |
| Family Name | TLCS-900H |
| Program Memory Type | ROM |
| Program Memory Size | 64 KB |
| Maximum Speed | 24 MHz |
| Data Bus Width | 16 Bit |
| RAM Size | 2 KB |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Interface Type | UART |
| On-Chip ADC | 8-chx10-bit |
| Number of Programmable I/Os | 81 |
| Number of Timers | 10 |
| Standard Package | Tape & Reel |
咨询QQ
热线电话