所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Product Category | Fixed Inductors |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Inductance | 10 uH |
| Packaging | Reel |
| Product | Inductors |
| Factory Pack Quantity | 2250 |
| Life | Obsolete |
| Subcategory | Not Specified |
| Lead Time | 42 Days |
| Current Rating | 900mA |
| DC Resistance (DCR) | 373.9 mOhm Max |
| Height - Seated (Max) | 0.070" (1.80mm) |
| Type | Toroidal |
| Standard Package | 2,250 |
| Shielding | Unshielded |
| Size / Dimension | 0.480" L x 0.370" W (12.20mm x 9.40mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Frequency - Test | 100kHz |
| Current - Saturation | 920mA |
| Tolerance | ±20% |
| Package/Case | Non Standard |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
咨询QQ
热线电话