所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Probe/Pocket Body Material | :Stainless Steel |
| Length | :250mm |
| External Diameter | :0.437" |
| Accessory Type | :Thermowell |
| Body Material | :Stainless Steel |
| External Length / Height | :250mm |
| For Use With | :Industrial Style Sensor |
| Outer Diameter | :0.4375" |
| Probe Length | :250mm |
| Thread Size | :Sensor thread 1/8" BSPP |
| Thread Type | :BSPP |
| Wall Thickness | :2.03mm |
| Weight (kg) | 0.18 |
| Tariff No. | 90259000 |
咨询QQ
热线电话