所示图像仅为示意图。请从产品数据表中获得准确的规格。
| Type | Description |
|---|---|
| Type | Fuse Disconnect Switch |
| Family | TPCDS |
| Mounting | Panel Mount |
| Standard Package | Bulk |
| RoHS | RoHS Compliant |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Current | 3 ~ 125A |
| Voltage | 80V |
| rohs | Lead free / RoHS Compliant |
| Unit Weight | 3.648000 oz |
咨询QQ
热线电话